اخبار سیستم

کارت شارژ ایرانسل

کارت شارژ ایرانسل

کارت شارژ همراه اول

کارت شارژ همراه اول

کارت شارژ تالیا

کارت شارژ تالیا

کارت شارژ رایتل

کارت شارژ رایتل

پرداخت سود با شارژ + نسخه موبایل + شارژ مستقیم

سلام

3 امکان پیشرفته به سیستم اضافه شد .

1 - پرداخت سود شما بصورت شارژ :
دیگر نگران دریافت سود خود نباشید با این روش با رسیدن سود شما به کمترین میزان ممکن یعنی 1000تومان می توانید آن را از سیستم خارج کنید و با درخواست سود خود بصورت شارژ آن را دریافت کنید .
بعنوان مثال اگر سود شما به مبلغ 1456 تومان رسیده باشد با درخواست شارژ 1000تومانی در بخش درخواست وجه در پنل فروشگاهی خود می توانید مبلغ 1000تومان از سود خود را دریافت کنید یعنی 456تومان دیگر در حساب باقی می ماند تا مجددا به مضربی از 1000 برسد سپس دوباه می توانید بصورت شارژ آن را دریافت کنید و به همین شکل در مبالغ بالاتر می توانید سود خود را بردارید .
البته این روش برای کسانی که عجله در دریافت سود خود دارند بسیار مناسب است ولی شما می توانید بگذارید تا سودتان به مبلغ قابل ملاحظه ای که رسید آن را بصورت وجه نقدی در حساب بانکی خود دریافت کنید .

2 - نسخه خرید شارژ بوسیله گوشی موبایل به فروشگاه ها اضافه شد :
با این روش دیگر نیازی نیست مشتریان فروشگاه شما حتما با رایانه خانگی یا لپ تاپ وارد سایت شوند و بسیار راحت و با گوشی موبایل خودشان می توانند وارد فروشگاه شما شده و با کمترین هزینه و زمان ممکن شارژ خود را خریداری نمایند . این بخش بسیار سبک ساخته شده است و شارژ اینترنتی مشتری اگر خیلی هم کم باشد باز هم قادر خواهد بود با این روش متصل شده و خرید انجام دهد .

3 - شارژ مستقیم ( تاپ آپ ) :
امکان شارژ مستقیم ( تاپ آپ ) نیز به فروشگاه شما اضافه شد . این امکان به مشتری های فروشگاه شما اجازه می دهد تا سیم کارت خود را مستقیما شارژ کنند یعنی بدون نیاز به دریافت و وارد کردن رمز شارژ در گوشی .
فقط کافیست مشتری در هنگام انجام شارژ مستقیم شماره تماس خود را با دقت وارد نماید تا پس از پرداخت وجه از درگاه بانکی پس از چند ثانیه سیم کارت مشتری شارژ خواهد شود .
مشتریان شما در این روش قادر خواهند بود وایمکس خود را نیز از این طریق شارژ نمایند .

یک توصیه : لطفا اگر اطلاعات حساب بانکی و تنظیمات فروشگاه خود را کامل نکرده اید حتما به بخش تنظیمات حساب در پنل فروشگاه خود مراجعه کرده و تمامی اطلاعات مورد نیاز را پر کنید .
برای افرادی که خواهان دریافت سود بصورت پرداخت وجه به حساب هستند وارد کردن شماره شبا الزامی است .
برای دریافت شماره شبا به سایت یا شعبه بانک خود مراجعه نمایید .

کلیه حقوق این سایت متعلق به وب سایت 1000شارژ می باشد